skip to Main Content

Tereke, Ölüme Bağlı Tasarrufların İptali ve Sağlararası Tasarruflarda Tenkis

10 Mayıs 2019

Miras Hukuku alanında Uçar Hukuk & Danışmanlık olarak kapsamlı çalışmalar yapmakta ve bilgilerin güncel tutulması amacıyla sunumlar ve bilgi paylaşımları gerçekleştirmekteyiz. Özel hukukun temel alanlarından olan Medeni Hukukun alt dallarından olan Miras Hukuku, gerçek kişilerin sağken yaptıkları ve ölümle birlikte hüküm doğuracak olan ölüme bağlı tasarrufları ve şahısların sağken yaptıkları sağlararası tasarrufları düzenlemektedir. Bu hususta, Tereke, Ölüme Bağlı Tasarrufların İptali ve Sağlararası Tasarruflarda Tenkis konularında Stj. Av. Cemre ŞAHİN tarafından detaylı bir ofis içi sunum gerçekleştirilmiş olup, bu hususta detaylı bilgiyi aşağıda yer alan linkten indirebileceğiniz dosya vasıtasıyla alabilirsiniz.

 

Sunum materyaline ve Tereke, Ölüme Bağlı Tasarrufların İptali ve Sağlararası Tasarruflarda Tenkis hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki belge vasıtası ile ulaşabilirsiniz:

Tereke, Ölüme Bağlı Tasarrufların İptali ve Sağlararası Tasarruflarda Tenkis

 

Detaylı bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz. Büromuzun Miras Hukuku alanındaki çalışmaları hakkında detaylı bilgiyi internet sayfamızdan alabilirsiniz.

Uçar Hukuk & Danışmanlık Bürosu