Anonim ve Limited Şirketlerde Hukuki Sorumluluk

Yazar

Uçar Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Uçar Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Uçar Hukuk & Danışmanlık Bürosu olarak, faaliyet alanlarımızdan biri olan Şirketler Hukuku alanında şirketlere, davalarda taraf vekilliği ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu kapsamda anonim ve limited şirket yönetici, müdür ve ortaklarının hukuki sorumlulukları, verilen danışmanlık hizmetinin kayda değer bir kısmını oluşturmaktadır. Şirket yönetici, müdür ve ortaklarının özel ve kamu alacaklarından sorumluluğunu ve bu sorumluluğun şartlarını konu alan hukuki sorumluluk konusunda Stj. Av. Erdal ARAT tarafından detaylı bir ofis içi sunum gerçekleştirilmiş olup, bu hususta detaylı bilgiyi aşağıda yer alan linkten indirebileceğiniz dosya vasıtasıyla alabilirsiniz.

 

Sunum materyaline ve Kişisel Verilerin Korunması Hukuku hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki belge vasıtası ile ulaşabilirsiniz:

Anonim ve Limited Şirketlerde Hukuki Sorumluluk

 

Detaylı bilgi almak için bize buradan ulaşabilirsiniz. Büromuzun Şirketler Hukuku alanındaki çalışmaları hakkında detaylı bilgiyi internet sayfamızdan alabilirsiniz.

 

Uçar Hukuk & Danışmanlık Bürosu

Yasal Uyarı

“İşbu yazı Uçar Hukuk & Danışmanlık Bürosu tarafından yalnızca bilgi amaçlı hazırlanmış olup, içerisinde yer alan bilgi ve görsel materyaller tarafımızdan önceden alınmış
yazılı bir izin olmaksızın kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, üçüncü bir kişiye iletilemez ve tercümeye konu edilemez. İşbu bilgi notu bir mütalaa veya hukuki görüş
niteliğinde değildir ve yayım tarihinde hazırlanmış olup, devamlı surette güncellenmemesinden kaynaklı avukatlık büromuz sorumluluk almamaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yayınlar

Nafaka Türleri
Avrupa Süper Ligi Kararı
Tahliye Taahhütnamesi Görsel

Sosyal